Przyczepy Eljasiewicz - strona główna*** SPRZEDAŻ *** WYPOŻYCZALNIA *** SERWIS *** NAPRAWA *** CZĘŚCI I AKCESORIA *** HAKI HOLOWNICZE *** FACHOWE PORADY *** RATY ***

Serwis i Części

Od początku istnienia firmy ściśle współpracujemy z wieloma producentami w Polsce i za granicą, dzięki temu prowadzimy sprzedaż produktów, które posiadają wymagane certyfikaty, cechują się nowoczesną technologią, bezpieczeństwem i wygodą użytkowania.

Części do przyczep

Oferujemy części motoryzacyjne do różnych modeli przyczep. Bardzo duży wybór. Sklep jest systematycznie aktualizowany w nowe pozycje, sprowadzamy też części na indywidualne życzenie Klienta. Chętnie służymy radą dla Klientów zainteresowanych budową przyczepy we własnym zakresie.

Jako jedyni w Białymstoku posiadamy części do przyczep marki Niewiadów, w tym wszelkiego rodzaju akcesoria do przyczepy kempingowej N 126: tapicerka, wykładzina, szyba, pompka wodna, wywietrznik, uszczelka, kliny, elementy plastikowe i wiele innych.

Naprawa przyczep

Serwisujemy przyczepy producentów takich jak Niewiadów, WIOLA, Świdnik, Brenderup (Thule Trailers) i innych. Specjalizujemy się w naprawach podzespołów jezdnych AL-KO, BPW, KNOTT i Niewiadów. Doradzamy przy wyborze i dobieramy potrzebne części na podstawie wymiarów, parametrów oraz numerów katalogowych. Zajmujemy się również nietypowymi naprawami, wszystkie przeprowadzamy w możliwie najkrótszym czasie.
Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, mamy między innymi rozwiertaki niezbędne do wymiany tulejek (łożysk) ślizgowych w urządzeniu najazdowym Posiadamy specjalną prasę do regeneracji osi, dzięki temu nawet wymiana wahacza nie stanowi problemu.
Doświadczona zawodowo załoga, dokłada wszelkich starań aby zapewnić najwyższą jakość usług i dotrzymać umówionych terminów wykonawczych. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dopasować się do każdego klienta.Certyfikat uzyskany po szkoleniu w Niemczech- kliknij by przejść do strony AL-KO KOBER
Przejdź do strony firmy KNOTT

Eljasiewicz S.C. tel.(85) 7 43 75 14 BIAŁYSTOK