Przyczepy Eljasiewicz - strona główna*** SPRZEDAŻ *** WYPOŻYCZALNIA *** SERWIS *** NAPRAWA *** CZĘŚCI I AKCESORIA *** HAKI HOLOWNICZE *** FACHOWE PORADY *** RATY ***

Bagażniki rowerowe

Dla miłośników rowerów zalet rowerowych wycieczek nie trzeba przedstawiać. Czasem jednak pojawia się problem: jak przetransportować czy przewieźć rower? Przedstawiamy Państwu dwie opcje do wyboru: bagażniki rowerowe montowane na dachu i bagażniki rowerowe montowane na hak holowniczy.

Bagażnik rowerowy na dach

Obecnie wielu producentów proponuje bagażniki rowerowe do przewożenia rowerów na dachu. Są to specjalnie przystosowane uchwyty rowerowe. Aby zamontować uchwyty rowerowe samochód musi być wyposażony w bagażnik bazowy. Są to specjalne poprzeczne belki bazowe montowane do relingów auta lub do mocowań fabrycznych znajdujących się na dachu samochodu. Więcej informacji o bagażnikach bazowych znajdą Państwo w zakładce BOKSY DACHOWE. Przy wyborze bagażnika bazowego i zakupie bagażników rowerowych do samochodu warto uwzględnić ładowność dachu, którą znajdą Państwo w instrukcji obsługi samochodu.Bagażnik rowerowy na kulę haka

W przypadku samochodów wyposażonych w hak holowniczy najprostszym rozwiązaniem aby przewieźć rowery jest bagażnik rowerowy montowany na kuli haka holowniczego. Bagażniki rowerowe na hak holowniczy najczęściej wyposażone są w listwę oświetleniową z miejscem na mocowanie tablicy rejestracyjnej. Ceny na bagażniki rowerowe zaczynają się od ok. 665zł. Cena zależy od producenta, liczby przewożonych rowerów czy materiałów, z których bagażnik został wykonany. Uboższą wersją bagażników rowerowych są tzw. nożyce rowerowe.
W chwili obecnej posiadamy w sprzedaży bagażnik rowerowy do przewozu 3 rowerów lub 4 rowerów oraz nożyce rowerowe do przewozu maksymalnie trzech rowerów.

WPHUM Zbigniew Eljasiewicz (85) 7 43 75 14 BIAŁYSTOK